Erreway Vs. RBD

Koja je bolja grupa???

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

uniforme

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

kod koje skole su bolje uniforme?
RW
52%
 52% [ 17 ]
RBD
48%
 48% [ 16 ]
Ukupno Glasova : 33

AutorPoruka
*Cami*
Admin
Admin

Broj poruka : 270
Datum upisa : 23.10.2007

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Pon Jun 02, 2008 1:42 pm

to je istina,ako ti ne verujes stvarno mi je zao

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
l-u-i-s-a-n-a
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)

Broj poruka : 49
Godina : 22
Datum upisa : 22.06.2008

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Ned Jun 22, 2008 3:21 pm

RW zato sto u RBD devojke izgledaju kao fuxe a ne devojke koje idu u skolu!
Nazad na vrh Ići dole
marizza 95

Broj poruka : 38
Datum upisa : 10.07.2008

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Čet Jul 10, 2008 10:12 pm

Claro RW uniforme !!!
Gde su u skolama nose cizme od 8 cm , minici da kraci ne mogu biti ... a i u samoj seriji kad povucu devoje na go stomak pred profesorom... to je previse NEREALNO !!!
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Postajes buntovnik
Postajes buntovnik

Broj poruka : 288
Godina : 23
Datum upisa : 28.10.2007

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Uto Jul 15, 2008 2:15 pm

M@rizz@_91 ::
*Cami* ::
Dulce ::
Pa, naravno da u Bosni nisu čuli za REBELDE, kad se tamo ne prikazuje, pamet u glavu.
Zato u Sloveniji nisu čuli za Rebelde way, već im časopise krase likovi iz Rebeldea.
Mi u Hrvatskoj, nemamo ni jedno, još.
Šta se tiče prodavanih CD-ova, RBD je više uspješniji, oni idu na turneje po cijelom svijetu, a erreway, ide samo po argentini i Izraelu.
RBD, imaju i u Americi fanove, a Erreway se pak raspao.
Mislim nema Luisiane.
rbd ima duplo vise albuma od errewaya,ali erreway ima duplo vise prodatih cd-ova od rbd-a
Sorry za spam,ali moram da se oglasim..... Laughing
A fanovi iz Amerike su samo iz LA....gde ima najvise Mexikanca....I to sto *Cami* kaze je istina.....RBD ima prodatih 6.000.000 albuma,a izdali su 6 albuma,a Erreway blizu 12.000.000,izdali su 3 albuma....Pa,ljudi,Erreway je prodao samo 2.000.000 kopija prvog cd-a u Argentini......i sto je najbolje,njihovi cd-ovi se i dalje prodaju kao pre 5 godina.... Very Happy
I Erreway ne ide samo na turneje u Argentini i Izraelu,nego i u Spaniji,Cileu,Peruu i Erreway i RW su sada jako popularni u Mexicu,trenutno su jedna od najgledanijih serija,a Rebelde u Argentini je najmanje gledana serija,cak mislim da su je i ukinuli.....
A i Rebelde kao serija,gde god je pocela,nije se zavrsila,sem u Mexicu....Kazu da su najpopularniji u Brazilu,a tamo je gledana samo prva sezona,posle je serija ukinuta,jer je niko ne gleda.....
Kad pogledas na noviu Balkana,Erreway je slavniji...RBD je poznat samo u Sloveniji,Srbiji i Crnoj Gori,a Erreway u Bosni,Srbiji,Crnoj Gori,Hrvatskoj,Makedoniji....
Mozda je RBD poznatiji,ali on nikada nece probuditi osecanja koja Erreway budi u njihovim fanovima.....Verujte mi,mogu da vam postavim textove o kojima pise sta fanovi misle o njima i garantujem vam da nigde,ali nigde nece naci takve textove o RBD-u....I javite mi kada RBD bude imao jak text kao sto Erreway ima u Perder un amigo,Tiempo,Resisitire,Rebelde way,Vas a salvarte,No estes seguro,No se puede mas,Memoria,Que se siente,Solo se,Vivo como vivo,Vale la pena.....onda cemo moci da pricamo..... erreway

znaci obozavam te,uvek se oglasis i sve lepo objasnis! uvek se slazem sa tobom! Very Happy
a rbd je popularan zahvaljujuci rway-u! i nije popularnij,to samo u srbiji...a i erreway se voli zbog neceg mnogo vrednijeg od slave,poplarnosti itd...nije bitan uspeh erreway-a vec ono sto oni zaista jesu...i sto smo od njih naucili.

sto se uniformi tice,u rebeldeway im je sve normalno,lepo...u rbd imaju stikle covece,i to ako sam dobro viela spicaste cizme! i minice da kraci ne mogu da budu! pa dali je to normalno za cure od 14-15 godina? nije...
Nazad na vrh Ići dole
mala_cura
Postajes Miin projekat
Postajes Miin projekat

Broj poruka : 83
Datum upisa : 21.07.2008

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Uto Jul 22, 2008 12:42 am

Mari_93 ::
rebalde way ima normalnije uniforme.Mozda mi se samo vise svidjaju uniforme rebelde u prvoj sezoni,ali mislim ako su te uniforme za skolu onda ne znam sta bi trebalo da se nosi van skole....
rw uniforme u 2.sezoni-extra,normalno i primereno skoli....
Slažem se!
Nazad na vrh Ići dole
-ANAHI-RBD

Broj poruka : 43
Datum upisa : 18.08.2008

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Pon Avg 18, 2008 11:30 am

rebelde_way_girl ::
evo slike
rebelde (prva sezona)

rebelde(duga sezona)

Rebelde WAY(prva sezona)

rebelde way(druga sezona)

pa sta mislite?
Cije su uniforme bolje?
JAO KAKO SU REBELDE WAY-a UNIFORME. affraid affraid pale help PADAM U NESVJEST.100000000000000000000000000000000000000000PUTA BOLJE REBELDE UNIFORME
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Postajes buntovnik
Postajes buntovnik

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Čet Avg 21, 2008 2:37 pm

i ja padam u nesvest kad vidim one spicaste cizme,i dopicnjake u rebelde,znas!?
Nazad na vrh Ići dole
-ANAHI-RBD

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Pon Sep 08, 2008 4:53 pm

ne neznam.pokazi mi.vidi ovima kravate affraid affraid kosulje,majce...
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Postajes buntovnik
Postajes buntovnik

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Uto Sep 09, 2008 12:29 pm

pa oces da ti crtam mozda!? vidis slike,nisi corava..
Nazad na vrh Ići dole
BrAnKiCa_RBD

Broj poruka : 21
Datum upisa : 04.10.2008

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Sub Okt 04, 2008 1:46 pm

rbd...
Nazad na vrh Ići dole
-ANAHI-RBD

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Sre Dec 10, 2008 5:46 pm

nisam corava.rbd
Nazad na vrh Ići dole
~*RBD&ErreWay*~

Broj poruka : 22
Datum upisa : 26.12.2008

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Pet Dec 26, 2008 8:55 pm

RBD, sve vrste.... u RW mi je kao praistorijska......
Nazad na vrh Ići dole
Dulce_RBD

Datum upisa : 11.12.2008

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Pon Jan 05, 2009 5:42 pm

RBD ima najljepše uniformeeeeeeeeeeeeeee!!!! Ove u Rebelde wayu imaju užasne uniforme,ružne... Nikada nebi obukla takvu uniformu!!! Ni pipnula je nebi... užasna jeeee

RBD IS THE BESTTTTTTTTTTTTTTTTT
Nazad na vrh Ići dole
voldygirl
Dolazis u Elite Way School

Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.01.2009

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Sre Jan 28, 2009 12:15 am

RW................ove iz RBD izgledaju ko "prijateljice noći" No ...........RW je puuuno realnija i bolja
Nazad na vrh Ići dole
Cami_Benja

Broj poruka : 7
Datum upisa : 30.01.2009

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Pet Jan 30, 2009 1:53 am

ma R-way uniforme...
Nazad na vrh Ići dole
Any

Broj poruka : 47
Datum upisa : 16.10.2008

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Čet Feb 05, 2009 2:35 am

M@rizz@_91 ::
Sorry za spam,ali moram da se oglasim..... Laughing
A fanovi iz Amerike su samo iz LA....gde ima najvise Mexikanca....I to sto *Cami* kaze je istina.....RBD ima prodatih 6.000.000 albuma,a izdali su 6 albuma,a Erreway blizu 12.000.000,izdali su 3 albuma....Pa,ljudi,Erreway je prodao samo 2.000.000 kopija prvog cd-a u Argentini......i sto je najbolje,njihovi cd-ovi se i dalje prodaju kao pre 5 godina.... Very Happy
I Erreway ne ide samo na turneje u Argentini i Izraelu,nego i u Spaniji,Cileu,Peruu i Erreway i RW su sada jako popularni u Mexicu,trenutno su jedna od najgledanijih serija,a Rebelde u Argentini je najmanje gledana serija,cak mislim da su je i ukinuli.....
A i Rebelde kao serija,gde god je pocela,nije se zavrsila,sem u Mexicu....Kazu da su najpopularniji u Brazilu,a tamo je gledana samo prva sezona,posle je serija ukinuta,jer je niko ne gleda.....
Kad pogledas na noviu Balkana,Erreway je slavniji...RBD je poznat samo u Sloveniji,Srbiji i Crnoj Gori,a Erreway u Bosni,Srbiji,Crnoj Gori,Hrvatskoj,Makedoniji....
Mozda je RBD poznatiji,ali on nikada nece probuditi osecanja koja Erreway budi u njihovim fanovima.....Verujte mi,mogu da vam postavim textove o kojima pise sta fanovi misle o njima i garantujem vam da nigde,ali nigde nece naci takve textove o RBD-u....I javite mi kada RBD bude imao jak text kao sto Erreway ima u Perder un amigo,Tiempo,Resisitire,Rebelde way,Vas a salvarte,No estes seguro,No se puede mas,Memoria,Que se siente,Solo se,Vivo como vivo,Vale la pena.....onda cemo moci da pricamo..... erreway

Imam jednu veliku primjedbu na tebe: Kako možeš tako lagati i govoriti toliko gluposti...pa odakle tebi te informacije..možda iz marsa....???!!!.....RBD je najpopularnija grupa,na samom vrhu svih ljestvica...najviše prodanih albuma,ruše sve rekorde...postali su SVJETSKI FENOMEN kakav su samo sanjali.....I NIJE ISTINA DA SE U DRUGIM DRŽAVAMA UKIDALA, u Brazilu su toliko popularni da se serija prikazuje već po neznam koji put,U svakoj zemlji gdje se prikazivala Rebelde svugdje su prikazali sve 3 sezone i to ne samo jednom!!!! I da Erreway nije poznati ovdje u Hrvatskoj.....nemoj nas uključivati u tvoje rasprave,,,,samo pogledaj...tj, da te pitam jesu li ti iz Erreway-a imali koji koncert negdjevan Argentine??!¨!!!! Naravno da ne.....pali su u zaborav.....a vi ne možete podnijeti da su Meksikanci napravili tako dobar remake ove serije...i što su premašili sve granice! A šta se tiče popularnosti RBD u Argentini,,,,i tu lažeš jer su tamo poznati i to jako....održali i koncerte...ljudi ih mole da se ponovo vrate tamo....ne shvaćam odakle i zašto toliko laži.....I da da se vratim na albume.....Erreway može samo sanjati da će jednog dana prodati toliko cd-a kao RBD.....Albumi grupe RBD svi do zadnjeg su fenomenalni,sa predivnim pjesmama,sa mnogo pjesama koje su napisali sami članovi grupe...stvarno pjesme koje su predivne..tekst je predivan.....A uostalom prodaju se po cijelom SVIJETU a Erreway samo u Argentini....

Molim da ako već nešto ovdje govorite da govorite barem istinu a ne toliko laži..jer sve što pričaš ti,netko drugi ili evo ovo što sam napisala ja je moguće provjeriti.....

Tko mi ne vjeruje neka malo pogleda po internetu pa će shvatiti pravu istinu...a ne ovdje si mažete oči pred istinom....
Nazad na vrh Ići dole
~MIMI~

Broj poruka : 32
Godina : 21
Datum upisa : 10.02.2009

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Sre Feb 11, 2009 12:26 am

Nemojte da se ljutite ali od rway uniforme su grozne...od rebelde su mnogo modernije uniforme!!!
Nazad na vrh Ići dole
*anahi*la mejor <3 &l

Broj poruka : 25
Datum upisa : 20.02.2009

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Sub Feb 21, 2009 12:18 am

0v0 0d rw nisu unif0rme...svak0 m0ze 0buc srvenu majicu i farke...msm...al su rbd zak0o0n!!!!
Nazad na vrh Ići dole
sweet baby

Broj poruka : 35
Datum upisa : 22.02.2009

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Ned Feb 22, 2009 2:04 am

naravno rway!!!!!!!!!!ovi iz rbd ko da su krenuli na j*****.

any otkud ti to da su ludi u argentini za rbd-om?rbd je odrzao tamo koncert u luna parku(ima 3000-3500 mesta).znam jer se tamo 2004 odrzavao festival na kojem je i erreway nastupao.ne verujem da su bas ludi za njima.tamo sad vlada groznica koja se naziva casi angeles(ne brini se,i to ce meksikanci kopirati)
Nazad na vrh Ići dole
RBD_fan
Imas problema sa drustvom
Imas problema sa drustvom

Broj poruka : 57
Godina : 21
Datum upisa : 09.10.2009

PočaljiNaslov: Re: uniforme   Pet Okt 09, 2009 10:03 pm

meni je u RBD bolja uniforma,u RW mi je nekako preobicna
Nazad na vrh Ići dole